0 € 0.00
  • Jūsu grozs ir tukšs

Konfidencialitātes noteikumi

1. SIA „SILVER TRUST” informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta no interneta vietnes sska.lv paziņojums/atgādinājums.

2. Lietojot interneta vietni sska.lv, piekrītat, ka SIA „SILVER TRUST” vai jebkura trešā persona, kas darbojas sska.lv vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:

2.1. tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu,

2.2. katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu,

2.3. sska.lv apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus,

2.4. IP adreses,

2.5. citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu sska.lv interneta vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.

3. SIA „Sludinājumu Skatlogs” interneta vietnē sska.lv apkopotos un uzkrātos datus informatīvos nolūkos un statistikas veikšanas nolūkos ir tiesīga nodot arī citiem uzņēmumiem. DATI, KAS ĻAUTU IDENTIFICĒT PERSONU, ŠAJĀ PROCESĀ NETIEK ATKLĀTI UN NETIEK NODOTI TREŠAJĀM PERSONĀM.

4. SIA „Sludinājumu Skatlogs” nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes sska.lv lietotājs paliks anonīms.

5. Visi materiāli, kas tiek nosūtīti vai ievadīti interneta vietnē sska.lv, kļūst par SIA „Sludinājumu Skatlogs” īpašumu, kurus SIA „SILVER TRUST” kā interneta vietnes sska.lv īpašnieks, ir tiesīgs izmantot saviem nolūkiem, izņemot fizisko personu datus.

6. Lūdzu, ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz interneta vietni sska.lv, esat piekritis, ka SIA „SILVER TRUST” šos datus ir tiesīgs izmantot tikai iepriekš minētajos nolūkos.
Ieiet
Lietotājvārds
Parole
Aizmirsāt loginu vai paroli? Atjaunot paroli
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.