0 € 0.00
  • Jūsu grozs ir tukšs

Par mums

Mēs, neliela komanda, kura cenšos padarīt internetveikalu ePirkums.lv maksimāli ērtu priekš Jums. Arī turpmāk mēģināsim iepriecināt mūsu klientus ar interesantām precēm, zemām cenām, kvalitatīvu apkalpošanu. Mēs neapstāsimies pie sasniegtā. Vēlamies attīstīt veikalu un veidot to vēl labāku! Priecāsimies par Jūsu atsauksmēm, ieteikumiem, komentāriem. Rakstiet mums Facebook vai izmantojiet citu saziņas veidu.
 

Radīšanas vēsture

ePirkums.lv tika izveidots laikā, kad veikala idejas autors bija zaudējis savu pamatdarbu, bet ar COVID-19 saistītās karantīnas laiks bija ieildzis, kas nozīmēja tikai to, ka atrast jaunu darbu nebūt nebija vienkārši. Domēna nosaukums ePirkums.lv, proti "Pirkums internetā" – bija brīvs. 2020. gada vasarā tika pieņemts lēmums sākt darbu. Pagāja 5 mēneši līdz veikals ePirkums.lv sagaidīja savus pirmos klientus. No sirds pateicamies visiem klientiem un apmeklētājiem!

 

Mūsu rekvizīti


SIA SILVER TRUST
LV50103373011
Ģertrūdes iela 77
Rīga, LV1011
Latvija

Tālrunis: +371 2 772 8 993
Ieiet
Lietotājvārds
Parole
Aizmirsāt loginu vai paroli? Atjaunot paroli
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.